Záruční a požární servis a údržba plochých střech

Nabízíme kompletní servis v oboru střech a hydroizolací, náš odborný technik vás navštíví, poradí a nabídne řešení.

Nabízené služby

O společnosti

Společnost PPBAU servis eu s.r.o. se specializuje na pravidelnou a kompletní údržbu plochých střech, údržbu v průběhu záruky a pozáruční servis. Pracovníci, kteří provádějí údržbu a kontrolu střech, jsou v oboru hydroizolací dlouhé léta, takže dokážou při každé kontrole diagnostikovat a analyzovat největší úskalí, problémy, chyby nebo poškození.

Ke každé střeše by měl být zpracován plán kontrol, údržby a obnovy. Tento plán by měl být vymezen v návodu na užívání střešní konstrukce. Ačkoliv se na první pohled zdá vyčištění a údržba střechy jednoduchá a vy máte pocit, že údržbu a kontrolu zvládnete i sami, je lepší obrátit se na odbornou firmu. Díky propracované metodice a kvalitním technickým zařízením zajistí rychlé a odborné zhodnocení stavu střechy, provedení všech potřebných prací a dokáže udržovat střechu v mnohem lepším stavu.

Životnost střešní konstrukce a hydroizolačních materiálů se odvíjí od kvality prvotní realizace střešního pláště a provedení návaznosti na sousedící konstrukce a ukončení hydroizolace (prostupy, atiky), dodatečných zásahů do střešního pláště a pravidelné odborné údržby.

12 let

zkušeností

Odborná

kvalifikace

Pravidelný

servis dle norem

Vybrané reference

Spolupracujeme